Zakończenie roku szkolnego

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023, pełne radości, uśmiechu, ale także wzruszeń, ponieważ pożegnaliśmy Uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej nr 5 oraz klas III Szkoły Branżowej. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w dalszej ścieżce kariery – zarówno naukowej, jak i zawodowej. Wierzymy, że sobie świetnie poradzicie. Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym człowiekiem, który stawi czoła każdemu wyzwaniu. Niech te słowa dodadzą Wam siły i pozwolą wierzyć w siebie i swoje możliwości każdego dnia.

Gratulujemy naszym Uczniom otrzymania promocji do następnych klas. Dziękujemy za wysiłek oraz zaangażowanie w rozwój swoich kompetencji, za chęci do pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Gratulujemy sukcesów w nauce – tych dużych, jak i małych. Wierzymy, że pracowaliście z całych sił i daliście z siebie wiele, aby te wyniki uzyskać.

Rozpoczynają się wakacje, to czas na zadbanie o siebie, odpoczynek, zbieranie nowych ciekawych życiowych doświadczeń.

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice, Drodzy Nauczyciele! Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej, wróćcie do nas uśmiechnięci i szczęśliwi! Do zobaczenia we wrześniu! 🙂

Bogu dzięki, przyszło już lato i wreszcie możemy zacząć pracowicie… odpoczywać.
Cecily von Ziegesar
Leave a comment