Wycieczka do Wigierskiego Parku Narodowego
🌿 Wycieczka do Wigierskiego Parku Narodowego 🌿
Uczniowie klas 4–8u oraz klasy 5 SP uczestniczyli w niezwykle ciekawej wycieczce do Wigierskiego Parku Narodowego.
Naszą przygodę rozpoczęliśmy od interesującego wykładu o płazach oraz spaceru edukacyjnego, podczas którego pani Kasia w bardzo ciekawy sposób opowiadała o przyrodzie i tajemnicach tego wyjątkowego miejsca. 🌲🦢
Kolejnym punktem programu był rejs łodzią Leptadora 3 po jeziorze Wigry, który dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. ⛵
Wycieczka była pełna pięknych chwil, przyrodniczych ciekawostek i nowych doświadczeń. To był dzień pełen wiedzy, integracji i aktywnego odkrywania uroków natury. 🌞🌿
Dziękujemy pani Kasi za wspaniałe oprowadzenie i wszystkim uczestnikom za świetną atmosferę! 💚
Leave a comment