Dziś uczniowie klasy II i IIIb wybrali się na wyjątkową wycieczkę do nadleśnictwa 
Podczas wizyty mieliśmy okazję zwiedzić ciekawą wystawę przyrodniczą oraz dowiedzieć się, na czym polega praca leśnika.
Na zakończenie czekała na nas część praktyczna – wspólnie stworzyliśmy domek dla owadów 
Nie zabrakło też chwili relaksu przy ognisku i pieczeniu kiełbasek 








