Wizyta w Nadleśnictwie Olecko
Dziś uczniowie klasy II i IIIb wybrali się na wyjątkową wycieczkę do nadleśnictwa 🌲
Podczas wizyty mieliśmy okazję zwiedzić ciekawą wystawę przyrodniczą oraz dowiedzieć się, na czym polega praca leśnika.
Na zakończenie czekała na nas część praktyczna – wspólnie stworzyliśmy domek dla owadów 🐞🪵 Nie zabrakło też chwili relaksu przy ognisku i pieczeniu kiełbasek 🔥
Leave a comment