Sukcesy naszych uczniów
👉👉 Ogromny sukces naszych uczniów w Regionalnym Konkursie Czytelniczym 📚 „Wiosna, lato, jesień, zima” zorganizowanym przez Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi. W kategorii klas 4-8 całe podium🥇🥈🥉 należało do naszych dzieci ❗Troje uzyskało maksimum punktów, a po dogrywce I miejsce zdobyła Magda Grzymkowska
II Natalia Mrozowska
III – Mateusz Klimaszewski 🎉
Agnieszka Wasilewska zajęła wysokie IV miejsce. Najmłodsze uczestniczki z OSW: Natalia Maklakiewicz i Maja Jasińska także dały radę 👍
BRAWO 👏👏👏 Gratulujemy serdecznie