Ogromny sukces naszych uczniów w Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Wiosna, lato, jesień, zima” zorganizowanym przez Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi. W kategorii klas 4-8 całe podium należało do naszych dzieci Troje uzyskało maksimum punktów, a po dogrywce I miejsce zdobyła Magda Grzymkowska
II Natalia Mrozowska
III – Mateusz Klimaszewski
Agnieszka Wasilewska zajęła wysokie IV miejsce. Najmłodsze uczestniczki z OSW: Natalia Maklakiewicz i Maja Jasińska także dały radę