Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik Rodzinny

05.27.22 @ 08:00 - 17:00

Po długiej przerwie związanej z pandemią 27 maja w naszym Ośrodku odbył się „Piknik Rodzinny”. Organizatorzy przygotowali bogaty program z licznym atrakcjami. Pierwszą z nich był wspólny taniec integracyjny z Olafem i Minionkiem – ulubionymi postaciami z bajek naszych dzieci.
Następnie swoje talenty aktorskie zaprezentowali nauczyciele w humorystycznej wersji „Kopciuszka”. Zdolności wokalno- taneczne przedstawili także nasi uczniowie, ich rodzice oraz wychowawcy klas. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami i upominkami.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też pozostałe części programu: warsztaty plastyczne, zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej – prowadzone przez wyszkolony personel ratowniczy oraz zajęcia taneczne z Zumby i Hip-hopu, które prowadziły rewelacyjne panie instruktorki: Paula Kobeszko i Anna Duchnowska.
Profesjonalną oprawę fotograficzną zapewnił pan Paweł Jankowski – uwieczniając przebieg imprezy oraz robiąc zdjęcia pamiątkowe dzieciom i ich rodzicom w specjalnie zaaranżowanym studiu fotograficznym.
Piknik Rodzinny zakończył się wspólnym posiłkiem przygotowanym przez naszych kucharzy.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i aktywny udział.

Szczegóły

Data:
05.27.22
Godzina:
08:00 - 17:00