Dzień Ziemi
22 kwietnia w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Ziemi 🌍
Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, podczas których malowały kulkami w kartonie oraz wykonywały prace przedstawiające naszą planetę. Zajęcia były radosne i jednocześnie uczyły, jak dbać o środowisko ☘️
Leave a comment