21 maja uczniowie klas I-III zaprosili swoich bliskich na Dzień Rodziny. Najmłodsi uczniowie pięknie wystąpili w części artystycznej prezentując członków swoich rodzin w wierszach, piosenkach, tańcach. Później zarówno goście, jak i dzieci brali udział w różnych konkursach, rywalizacjach, quizach. W międzyczasie można było uprzyjemnić sobie wspólne chwile słodkim „conieco”. Bardzo dziękujemy rodzinom za przybycie i uświetnienie wyjątkowych chwil, na które najmłodsi ciężko pracowali.











