Harmonogram zajęć projektowych

15 Paź Harmonogram zajęć projektowych

logo projektu

Harmonogram zajęć projektowych:

Numer i nazwa zajęć/

Nazwa grupy

 

Nauczyciel realizujący zajęcia Termin zajęć, godzina

/Pomieszczenie

Nazwiska uczniów
3.2.1 – Zajęcia matematyczne w kl. I-III /1_edu_mat Mgr Rusiecka Celina Piątek,

godz. 10.55

/sala nr46

1.       Stankiewicz Jeremiasz

2.       Wyrzykiewicz Kacper

3.       Chromy Jakub

4.       Kamiński Mikołaj

3.2.1 – Zajęcia matematyczne w kl. I-III /2_edu_mat Mgr Rusiecka Celina Piątek,

godz. 11.50

/sala nr46

1.       Wyrzykiewicz Krystian

2.       Łaskowska Aneta

3.       Łaskowska Beata

4.       Surel Martyna

5.       Bogdanowicz Wiktoria

3.2.4 – Zajęcia polonistyczne (rozwój mowy)/

Rozw_mowy

Mgr Mikoś Iwona Wtorek, czwartek,

godz. 16.00

/sala nr 6

1.       Chromy Jakub

2.       Kamiński Mikołaj

3.       Stankiewicz Jeremiasz

4.       Wyrzykiewicz Kacper

5.       Gwiazdowski Maksymilian

3.2.5 – Zajęcia informatyczne(nauka programowania)

/1_ inf_prog

Mgr Beata Szyłak Poniedziałek,

godz. 8.00

/ sala nr 6

1.       Kaszuba Krzysztof

2.       Kowalewski Kamil

3.       Czajkowski Marcin

4.       Dobrowolski Marcin

5.       Hajduk Sebastian

6.       Turowicz Jakub

3.2.5 – Zajęcia informatyczne (ogólne)

/2_informatyka

Mgr Beata Szyłak Poniedziałek,

godz. 14.45

i wtorek,

godz. 15.00

/sala nr 6

1.       Wyrzykiewicz Krystian

2.       Łaskowska Aneta

3.       Łaskowska Beata

4.       Bogdanowicz Wiktoria

5.       Zielińska Kamila

3.2.1 – Zajęcia matematyczne w kl. IV-VI /

1_matem

Mgr Agata Obrębalska Poniedziałek,

godz. 8.00

/ sala nr 5

 

1.       Dobrowolska Monika

2.       Kryłowicz Weronika

3.       Ordowska Anna

4.       Markowski Piotr

3.2.1 – Zajęcia matematyczne w kl. IV-VI

/2_matem

Mgr Agata Obrębalska Czwartek,

godz. 14.00

/sala nr 5

1.       Czajkowski Marcin

2.       Jankowski Kacper

3.       Kamińska Izabela

4.       Sadowska Anna

3.2.2 – Zajęcia przyrodnicze

/1_przyr

Mgr Renata Maciąg Piątek,

godz. 11.40

/sala nr 6

1.       Czajkowski Marcin

2.       Dobrowolski Marcin

3.       Kaszuba Krzysztof

4.       Kowalewski Kamil

5.       Turowicz Jakub

3.2.2 – Zajęcia przyrodnicze

/2_przyr

Mgr Renata Maciąg Środa,

godz. 14.00

/sala nr 6

1.       Jakubowski Oskar

2.       Remfeld Martyna

3.       Remfeld Natalia

4.       Tumanowicz Patryk

5.       Zielińska Kamila

3.2.6 – Zajęcia językowe /1_jezyk Mgr Barbara Brzoska Środa

godz.12.45

/sala nr 14

1.       Kamiński Mikołaj

2.       Stankiewicz Jeremiasz

3.       Wyrzykiewicz Kacper

4.       Chromy Jakub

3.2.6 – Zajęcia językowe /2_jezyk Mgr Barbara Brzoska Środa

godz.14.00

/sala nr 14

1.       Wyrzykiewicz Krystian

2.       Łaskowska Aneta

3.       Łaskowska Beata

4.       Bogdanowicz Wiktoria

5.       Gwiazdowski Maksymilian

6.       Stankiewicz Paweł

3.2.4 – Zajęcia polonistyczne (czytelnictwo)

/1_czytel

Mgr Barbara Jarząb Środa

godz.12.45

/sala nr 46

1.       Wyrzykiewicz Krystian

2.       Łaskowska Aneta

3.       Łaskowska Beata

4.       Surel Martyna

5.       Bogdanowicz Wiktoria

3.2.4 – Zajęcia polonistyczne (czytelnictwo)

/2_czytel

Mgr Renata Paczyńska Wtorek,

godz. 11.50 – 13.30 (co dwa tygodnie)

/sala nr 46

1.       Gwiazdowski Maksymilian

2.       Hajduk Sebastian

3.       Stankiewicz Paweł

4.       Harasim Michał

3.2.3 – Kółko historyczne

/1_hist

Mgr Daniel Kozłowski Wtorek,

godz. 14.00

/sala nr 3

1.       Jakubowski Oskar

2.       Remfeld Martyna

3.       Remfeld Natalia

4.       Tumanowicz Patryk

5.       Zielińska Kamila